-->
Forum www.alawar.xup.pl Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Kampanie adwords

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alawar.xup.pl Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
housst

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 11:49 am    Temat postu: Kampanie adwords Odpowiedz z cytatem

Witam,!!

Jak zwykle będę pisał o niczym a może jednak inaczej , chodzi mi o ciekawy temat który już jest na naszym rynku :0 a mianowicie kampanie adwords ludzie się uczą optymalizują wyniki i dane aby dostarczyć nam odpowiednie treści reklamowe Smile a dzięki temu mamy od razu to czego szukamy

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kawikury

PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to moja wina przepraszam
oo zawsze możcie sobie pomyśleć że was zawinęły psy do aresztu na 3 miesiące do rozpatrzenia sprawy
do blockfolio też byście nie mieli dostępu ;p
a potem taka niespodzianka spadki zaczęły się znaczne od momentu kiedy zacząłem sprawdzać ogólne kursy na coinpaprika a rzadziej odwiedzałem stronę coinmarketcap Ta ... Do czasu jak KNF nie wrzuci na nie jakiegoś podatku Very Happy
Pomijając legalność w oczach innych służb
Powrót do góry
housst

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim jednak przeczytasz: Ten artykuł został skompilowany, aby zapewnić internetowi reprezentację jednego z najgorszych możliwych sposobów zaprojektowania strony internetowej, tak abyśmy wszyscy mogli wyciągnąć wnioski z tej absolutnej obrzydliwości usługi i nie powtarzać tych błędów . To nie jest zachęta do nękania właściciela DiscordList lub jego usług, ani też nie jest osobistym atakiem na daną osobę. Ten artykuł ma również na celu wskazanie wad DiscordList.net w sposób, który właściciel może ostatecznie naprawić i poprawić swoje błędy.

AKTUALIZACJA : W dniu 26.6.2018 r. Uczciwy fragment zagadnień poruszonych w tym artykule został poprawiony i zmieniony. Najważniejsze z nich zostały szczegółowo opisane w sekcjach aktualizacji w dalszej części postu. Jednak stanowisko to nadal będzie istniało jako przedstawienie jednego z najgorszych sposobów na stworzenie strony internetowej. Wszelkie dowody obecne w tym poście były dokładne w momencie pierwszej aktualizacji.

Dlatego ufam ci, drogi Czytelniku, że masz ludzką przyzwoitość, by zostawić tego biedaka i jego konglomerat strony internetowej w pokoju. Zamiast tego usiądź wygodnie i ciesz się jazdą na najgorszej stronie, jaką kiedykolwiek odwiedziłem.

Coś, co stało się natychmiast oczywiste podczas otwierania strony, było to, że lista serwerów miała niepotrzebnie długi czas ładowania. Tak długo trwało ładowanie, dlatego postanowiłem uruchomić Chrome DevTools i sprawdzić, co się tutaj właściwie dzieje. To, co zobaczyłem, było dość wstrząsające.

Niech to zapadnie na minutę. SIEDEM. Sekundy. Dla dziewięciu pozycji i 1,9 megabajta danych. "Nie, to nie ma żadnego sensu", pomyślałem sobie. "Siedem sekund na dziewięć aukcji powyżej dwóch MB, nie ma sposobu, który się sumuje. Nie ma krwawych danych, które byłyby tak duże. "Postanowiłem więc sprawdzić, jaki punkt końcowy zwraca tak absurdalne liczby. Wygląda na to, że strona wysyła zapytanie do skryptu listing.php . "Cóż, to zabawne ... Sprawdźmy to", pomyślałem. To był błąd.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.alawar.xup.pl Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: